Silent Night (2012)

12 pro

Každý, kdo byl celý rok hodný, dostane do fusekle na krbu amputovanou ruku

Pokud vás Otylý Sobomrd zahřeje o svátcích na duši plamenem hořícího benzínu místo dárkem, nepatrně vám to asi zkurví Štědrý den a pach škvařící se člověčiny nevyvětráte ani do Silvestra. Tento Vánoční speciál Míši Majera, který se ohákl do červeného a nalepil si bíbra z buničité vaty, vám docela zkurví i kterýkoliv z neštědrých dnů, protože pouze levně páběrkuje a parazituje na zašlé slávě osmdesátkových klasik. A tak jen nějaký otylý, psychopatický zmrd chodí devadesát minut po americkém či kanadském maloměstě a porcuje obyvatele tak, aby se vešli do fusekle nad krbem. Tisíckrát omleté, miliónkrát natočené téma, které v tomto podání těžce nudí a může zaujmout snad jen opravdu skalní funošky, co doma masturbují nad obrázky vyhřezlých střev a hrají si s myšlenkou, že by si někdy konečně vyšli mezi lidi. Třeba s hasičskou sekyrou a maskou Dominika Haška.

Musím však připustit, že to pár zabijáckými inovacemi disponuje. Nevím, na které lékařské fuckultě studoval scénárista anatomii, a tak si jen mohu klást otázku, jakým Vánočním zázrakem se chlapovi vyvalí z huby hektolitry husté krve poté, co mu vrazíte do koulí deseticentimetrový srp. Je to snad opravdu Magická noc nebo mu vinou genetické anomálie narostl žaludek u stydké kosti či se snad u té vasektomie kousl do jazyka? Německy kniha odpad z demolice!*

Docela se divím, že se podobného prznění Vánoční atmosféry ještě nechytl nějaký vyspělý filmař ve zdejších luzích a hájích! On by takový bejby Chesus, podřezávající na Štědrý den obyvatele Nového Boru tupou maketou Betlémské hvězdy, mohl být totální hit. Ale musel by ho hrát Vojta Kotek a toho by asi Kučera nezaplatil.

Takže suma sumců, pořád to byl daleko lepší horor než třeba taková Černá labuť, a tak jdu na totální, milosrdné maximum – jeden a půl čuráka zaokrouhleno nahoru.

Za verbala:

* Oživení komentáře pro zaryté křížovkáře. Náramně fickaná, lingvistická hříčka – Buch suť.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: